O nas
Domowa manufaktura rowerowa o ciągle zwiększającym się zasięgu oddziaływania. Specjalnością Mybaga są hippacki- torebki na biodro, różnego typu holdery i paski do pedałów, jednak na tym z pewnością działalność się nie zakończy bo pomysłów jest całe mnóstwo.
Połączenie wysokiej jakości, przemyślanej konstrukcji i nowej estetyki czynią produkty funkcjonalnymi i rozpoznawalnymi. Znaczna część materiałów jest recyklingowana dzięki czemu kultura rowerowa jak okazuje się, może być jeszcze bardziej ekologiczna.
Bo pasjonaci, zapaleńcy i miłośnicy rowerów są wszędzie!

....................................
About us
Handmade bicycle manufacture with continuously increasing range of influence. Mybag's specialities are: hippacks- hip bags, different types of holders and pedal straps. And it's surely not the end of our activity, as I still have a lot of ideas. Combination of high quality,well-thought construction and new aesthetics make these products both functional and recognisable. A large amount of materials is recycled and thus the culture of cycling appears to be even more ecological.
Because bike hotheads and bike lovers are everywhere!

Sunday, August 26, 2012

Targi (P)różności 26 sierpnia

zapraszmay na Targi (P)różności do posnańskiej Strefy Kultywator

będziemy tam w godzinach 12-19

" Targowisko (P)różności w Strefie Kultywator to wydarzenie zrzeszające ludzi z różnych środowisk - od butików, vintage, pracowni hand-made, przez studia fryzjerstwa i wizażu, studia tatuażu, sklep rowerowy, concept store, aż po teatr i muzykę.
Przestrzeń Strefy Kultywator zmieni się w bogatą przestrzeń zajawek, w wielki niedzielny piknik z muzyką i wreszcie - w dynamiczne atelier z jednej strony pełne stoisk z ciuchami, gadżetami, biżuterią, tatuażami czy rowerami, z drugiej strony dające możliwość aktywneg o włączenia się w demonstrowane działania (szycie toreb, nerek, stylizacja, tworzenie kolaży, itp.)."
strefakultywator

Thursday, August 23, 2012

PCMC 2012 Katowice

w miniony weekend odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Kurierów Rowerowych. Nie skłamię, jeśli powiem, że była to pierwsza od bardzo dawna impreza rowerowa na której nie spadła ani kropla deszczu. Aż się wierzyć nie chce! MIła atmosfera, sportowa rywalizacja i integracyjne wieczory.


Mainrace

fot. Aga Łyda

fot.Garwin


fot.Garwin


Uphill

fot.Garwin

fot.Garwin

fot.Garwin
Goldsprinty

fot.Garwin


Sprinty

fot.Garwin

fot. Aga Łyda

Skidy


Zawodnicy walczyli o nagrody, które zasponsorował m.in MyBag

fot.Garwin

a wyniki możecie obczaić tutaj >>KLIK<<

Do zobaczenia za rok w Gdańsku!

fot.Garwin

Thursday, August 9, 2012

Zmiany/ Changes

a w MyBagu sporo nowości. Nareszcie mamy nową pracownię. Miejsce ma twórczą atmosferę i mnóstwo energii. Będzie się działo! Zapraszamy na Wawrzyniaka 39 w Poznaniu!

A lot news in MyBag. Finally we've got new workshop. Place has a creative atmosphere and a lot of energy. Fell welcome to visit us. Our address: Wawrzyniaka 39 Poznań, Poland

a tu kilka fot z remontu / few photos from renovation