O nas
Domowa manufaktura rowerowa o ciągle zwiększającym się zasięgu oddziaływania. Specjalnością Mybaga są hippacki- torebki na biodro, różnego typu holdery i paski do pedałów, jednak na tym z pewnością działalność się nie zakończy bo pomysłów jest całe mnóstwo.
Połączenie wysokiej jakości, przemyślanej konstrukcji i nowej estetyki czynią produkty funkcjonalnymi i rozpoznawalnymi. Znaczna część materiałów jest recyklingowana dzięki czemu kultura rowerowa jak okazuje się, może być jeszcze bardziej ekologiczna.
Bo pasjonaci, zapaleńcy i miłośnicy rowerów są wszędzie!

....................................
About us
Handmade bicycle manufacture with continuously increasing range of influence. Mybag's specialities are: hippacks- hip bags, different types of holders and pedal straps. And it's surely not the end of our activity, as I still have a lot of ideas. Combination of high quality,well-thought construction and new aesthetics make these products both functional and recognisable. A large amount of materials is recycled and thus the culture of cycling appears to be even more ecological.
Because bike hotheads and bike lovers are everywhere!

Monday, April 30, 2012

Runda na koronę wielkopolski

Fixowa (a jak kto woli to przerzutkowa) runda na Wzgórza Ostrzeszowskie. W planie zdobycie korony wielkopolski- Kobylej Góry, Bełczyny i Kamiennej Góry.
Wszystko wielkie jak na Wielkopolskę przystało całe 284 m n.p.m.!!!
Ruszamy 2 maja o 6:23 pociagiem do Ostrzeszowa, robimy traskę ok. 100km (może więcej jak będzie ochota) i wracamy pociągiem z Ostrowa Wlkp.
Koszt biletów pk 45pln (może też tańsza opcja transportu furą- zalezy od ilości ludzi)
ZAPRASZAMY

No comments:

Post a Comment