O nas
Domowa manufaktura rowerowa o ciągle zwiększającym się zasięgu oddziaływania. Specjalnością Mybaga są hippacki- torebki na biodro, różnego typu holdery i paski do pedałów, jednak na tym z pewnością działalność się nie zakończy bo pomysłów jest całe mnóstwo.
Połączenie wysokiej jakości, przemyślanej konstrukcji i nowej estetyki czynią produkty funkcjonalnymi i rozpoznawalnymi. Znaczna część materiałów jest recyklingowana dzięki czemu kultura rowerowa jak okazuje się, może być jeszcze bardziej ekologiczna.
Bo pasjonaci, zapaleńcy i miłośnicy rowerów są wszędzie!

....................................
About us
Handmade bicycle manufacture with continuously increasing range of influence. Mybag's specialities are: hippacks- hip bags, different types of holders and pedal straps. And it's surely not the end of our activity, as I still have a lot of ideas. Combination of high quality,well-thought construction and new aesthetics make these products both functional and recognisable. A large amount of materials is recycled and thus the culture of cycling appears to be even more ecological.
Because bike hotheads and bike lovers are everywhere!

Sunday, August 26, 2012

Targi (P)różności 26 sierpnia

zapraszmay na Targi (P)różności do posnańskiej Strefy Kultywator

będziemy tam w godzinach 12-19

" Targowisko (P)różności w Strefie Kultywator to wydarzenie zrzeszające ludzi z różnych środowisk - od butików, vintage, pracowni hand-made, przez studia fryzjerstwa i wizażu, studia tatuażu, sklep rowerowy, concept store, aż po teatr i muzykę.
Przestrzeń Strefy Kultywator zmieni się w bogatą przestrzeń zajawek, w wielki niedzielny piknik z muzyką i wreszcie - w dynamiczne atelier z jednej strony pełne stoisk z ciuchami, gadżetami, biżuterią, tatuażami czy rowerami, z drugiej strony dające możliwość aktywneg o włączenia się w demonstrowane działania (szycie toreb, nerek, stylizacja, tworzenie kolaży, itp.)."
strefakultywator

No comments:

Post a Comment