O nas
Domowa manufaktura rowerowa o ciągle zwiększającym się zasięgu oddziaływania. Specjalnością Mybaga są hippacki- torebki na biodro, różnego typu holdery i paski do pedałów, jednak na tym z pewnością działalność się nie zakończy bo pomysłów jest całe mnóstwo.
Połączenie wysokiej jakości, przemyślanej konstrukcji i nowej estetyki czynią produkty funkcjonalnymi i rozpoznawalnymi. Znaczna część materiałów jest recyklingowana dzięki czemu kultura rowerowa jak okazuje się, może być jeszcze bardziej ekologiczna.
Bo pasjonaci, zapaleńcy i miłośnicy rowerów są wszędzie!

....................................
About us
Handmade bicycle manufacture with continuously increasing range of influence. Mybag's specialities are: hippacks- hip bags, different types of holders and pedal straps. And it's surely not the end of our activity, as I still have a lot of ideas. Combination of high quality,well-thought construction and new aesthetics make these products both functional and recognisable. A large amount of materials is recycled and thus the culture of cycling appears to be even more ecological.
Because bike hotheads and bike lovers are everywhere!

Saturday, September 1, 2012

Highs & Rise w Starej Rzeźnia 1 września
Highs & Rise to pierwsze w Poznaniu tak duże wydarzenie prezentujące dokonania niezależnych polskich projektantów oraz producentów ubrań, akcesoriów i gadżetów z całej Polski.

W ciągu dnia będziecie mieli okazję obejrzeć, przymierzyć i kupić najmodniejsze w tym sezonie ciuchy krajowych marek.

To nie jest swap czy giełda rzeczy używanych. Chcemy pokazać to, co nowe, świeże i ciekawe. Moda, sztuka i design. Uznane marki i młode talenty.

A wieczorem zajrzyjcie na after, zagrają: Viadrina (Pets Recording/ YourMamasFriend), Mentalcut i BLCKSHP (1500m2/ Wwa).

Zarówno część wystawowa, jak i after odbędą się w jednym z najciekawszych miejsc Poznania – Starej Rzeźni, jeszcze do lat 90tych zajmowanej przez zakłady mięsne. Dzisiejsza Rzeźnia jest kompleksem budynków łączącym surowość i dosłowność z artystycznym potencjałem ogromnych, wolnych przestrzeni.

event na fcb

No comments:

Post a Comment