O nas
Domowa manufaktura rowerowa o ciągle zwiększającym się zasięgu oddziaływania. Specjalnością Mybaga są hippacki- torebki na biodro, różnego typu holdery i paski do pedałów, jednak na tym z pewnością działalność się nie zakończy bo pomysłów jest całe mnóstwo.
Połączenie wysokiej jakości, przemyślanej konstrukcji i nowej estetyki czynią produkty funkcjonalnymi i rozpoznawalnymi. Znaczna część materiałów jest recyklingowana dzięki czemu kultura rowerowa jak okazuje się, może być jeszcze bardziej ekologiczna.
Bo pasjonaci, zapaleńcy i miłośnicy rowerów są wszędzie!

....................................
About us
Handmade bicycle manufacture with continuously increasing range of influence. Mybag's specialities are: hippacks- hip bags, different types of holders and pedal straps. And it's surely not the end of our activity, as I still have a lot of ideas. Combination of high quality,well-thought construction and new aesthetics make these products both functional and recognisable. A large amount of materials is recycled and thus the culture of cycling appears to be even more ecological.
Because bike hotheads and bike lovers are everywhere!

Saturday, September 29, 2012

Targi i Festiwale

Praca wre, bo w niebawem pokażemy się dwóch dużych imprezach.

6 PAŹDZIERNIKA w KATOWICACH na imprezie Swag Show Silesia 2012
Wydarzenie to w jedno popołudnie zamieni katowicką Galerię Szyb Wilson w największy showroom w kraju. Przedstawiciele marek odzieżowych, sportowych, designerzy, projektanci, artyści i muzycy spotkają się w industrialnych pomieszczeniach Szyby Wilson. Organizatorem imprezy jest jeden z najmodniejszych portali lifestylowych w Polsce, czyli platforma WE PEACE IT.W kolejny weekend, czyli 12-13 PAŹDZIERNIKA pojawimy się w Warszawie na FREEFORM FESTIWAL
Wystawimy się w strefie FFFashion, w której znajdą się pop up store’y polskich projektantów, stoiska z muzycznymi wydawnictwami niezależnymi oraz design store’y z akcesoriami modowymi oraz muzycznymi.

No comments:

Post a Comment